chceš pusinQu? T-a_D-y_Y-y_Y

Září 2008

With You - preklad (text)

29. září 2008 v 8:35 | číža |  Chris Brown - překlad With You

Potřebuju tě miláčku

Musím tě vidět miláčku

A dnes večer i srdce po celém světě

Řekl jsem, že dnes večer srdce po celém světě

Hey! Kočičko

Ooh si kráska

S žhavou malou postavou,

Ano, jsi vítězkou

A jsem také rád, že jsem tvůj,

Jsi třída se vším , co máš

A..

Ooh, zlatíčko

Když…ke mně mluvíš

Přísahám, že celý svět se zastaví

Ty jsi můj miláček

A já jsem rád, že jsi moje

Jsi jediná svého druhu.

Znamenáš pro mě to,

Co já znamenám pro tebe.

Spolu baby,

Není nic, co bychom nemohli dělat.

Protože když tě mám,

Nepotřebuji peníze,

Nepotřebuji auta

Holka, ty jsi mi vším.

Refrén:

Oh!

Jsem do tebe,

Děvče,

Nikdo jiný by to neudělal,

Protože s každým polibkem, s každým objetím,

Mě děláš zamilovaným,

A teď vím, že můžu být jen jeden,

Vsadím se, že dnes večer jsou všechna srdce

S láskou svého života, kdo cítí

Co cítím já když jsem

Refrén:

S tebou(x5)

Děvče..

S tebou(x5)

Oh holka!

Já nechci nikoho jiného

Bez tebe není nikdo opuštěný,

Jsi jako Jordans v Sobotu,

Musím tě mít, už nemůžu čekat,

Hey!

Říkáš, že si o mě děláš starosti,

Víš, že já si dělám starosti o tebe,

Víš, že to bude pravda,

Víš, že nechci lhát,

Víš, že bych to chtěl zkusit,

Být pro tebe vším…Jo..

Protože, když tě mám,

Nepotřebuji peníze,

Nepotřebuji auta,

Holka, jsi pro mě všechno,

A..

Refrén:

S tebou(x5)

Oh..

S tebou(x5)

Jo..Heh..

A já

Nikdy nezapřu,

že jsi celým mým životem

Protože, když mě někdy necháš

Zemřu.

Takže nenarazím,

Nepotřebuji jinou ženu,

Potřebuji tě celou a nic jiného,

Protože když jsem toho dosáhl,

Budu upřímný,

Baby jsi nejlepší částí mého dne

Potřebuji tě miláčku,

Potřebuji tě vidět miláčku,

A dnes večer srdce po celém světě,

Řekl jsem, že dnes srdce po celém světě

Potřebují to miláčku

Potřebují vidět svého miláčka,

Řekl jsem, že dnes večer všechna srdce po celém světě,

Dnes večer všechna srdce po celém světě

Refrén:

Oh!

Jsem do tebe,

Děvče,

Nikdo jiný by to neudělal,

Protože s každým polibkem, s každým objetím,

Mě děláš zamilovaným,

A teď vím, že můžu být jen jeden,

Vsadím se, že dnes večer jsou všechna srdce

S láskou svého života, kdo cítí

Co cítím já když jsem

Refrén:

S tebou(x5)

Děvče..

S tebou(x5)

Oooh...


With You - Text

29. září 2008 v 8:33 | číža |  Chris Brown - With You

CHRIS BROWN- WITH YOU

I need you boo I gotta see you boo And there's hearts all over the world tonight Said there's hearts all over the world tonight I need you boo I gotta see you boo And there's hearts all over the world tonight Said there's hearts all over the world tonight Hey lil mama, ooh you're a stunner Hot little figure, yes you a winner, and I'm so glad to be yours You're a class of your own and Ooh little cutie, when you talk to me I swear the whole world stops You're my sweetheart and I'm so glad that you're mine You are one of a kind, and You mean to me what I mean to you And together baby there is nothing we won't do 'Cause if I got you I don't need money I don't need cars Girl you're my heart And oh, I'm into you and Girl no one else would do With every kiss and every hug You make me fall in love And now I know I can't be the only one I bet there's hearts all over the world tonight With the love of their life who feel What I feel when I'm with you, with you, with you, with you, with you... girl With you, with you, with you, with you, with you... Oh girl I don't want nobody else Without you there's noone left, and You're like Jordans on Saturday I gotta have you and I cannot wait now Hey lil shorty, say you care for me You know I care for you You know that I will be true You know that I won't lie You know that I will try Be your everything 'Cause if I got you I don't need money I don't need cars Girl you're my heart Oh, I'm into you and Girl no one else would do With every kiss and every hug You make me fall in love And now I know I can't be the only one I bet there's hearts all over the world tonight With the love of their life who feel What I feel when I'm with you, with you, with you, with you, with you... ohhh With you, with you, with you, with you, with you... Yeah And I will never try To deny that you are my whole life 'Cause if you ever let me go I would die so I won't run I don't need another woman I just need you or nothing 'Cause if I got that Then I'll be straight Baby you're the best part of my day I need you boo I gotta see you boo And there's hearts all over the world tonight Said there's hearts all over the world tonight They need their boo They gotta see their boo Said there's hearts all over the world tonight Hearts all over the world tonight And oh, I'm into you and Girl no one else would do With every kiss and every hug You make me fall in love And now I know I can't be the only one I bet there's hearts all over the world tonight With the love of their life who feel What I feel when I'm with you, with you, with you, with you, with you... ohhh(girl) With you, with you, with you, with you, with you... ohhh With you, with you, with you, with you, with you... With you, with you, with you, with you, with you...

Baby yeah


ocenění

29. září 2008 v 8:30 | číža |  Chris Brown - ocenění

MTV music awards - Za nejlepší mužský výkon ve videoklipech si převzal sošku Chris.....


CD - 2008

29. září 2008 v 8:27 | číža |  Chris Brown - CD
Obrázek “http://img91.imageshack.us/img91/283/princeofrnbmy0.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
(2008)
1.Chris Brown & Jordin Sparks - No Air 2. Chris Brown - With You 3. Chris Brown - Say Goodbye 4. Chris Brown - Yo (Excuse Me Miss) 5. Chris Brown - Poppin 6. Chris Brown Ft. Kanye West - Down 7. Chris Brown - Picture Perfect 8. Chris Brown - Keep It Movin 9. Chris Brown Ft. T-Pain - Kiss Kiss 10. Chris Brown - Fallen Angel 11. Chris Brown Ft. Jadakiss - Wall To Wall (Remix) 12. Chris Brown Ft. Lil' Wayne - Gimme That 13. Chris Brown - I Needed You 14. Chris Brown Ft. Elephant Man - Feel The Steam 15. Chris Brown Ft. Rihanna - Umbrella 16. Chris Brown Ft. Lil' Mama & T-Pain - Shawty Get Loose 17. Chris Brown - Nice 18. Chris Brown - You 19. Chris Brown Ft. T-Pain - Greatness 20. Chris Brown - I'm Afraid

fotešky

29. září 2008 v 8:24 | číža |  Chris Brown - fotešky

Životopis

29. září 2008 v 8:12 | číža |  Chris Brown - životopis

Chris Brown je šestnáctiletý kluk, který nevlezl do žádné podobné rádobysoutěže, jen jej objevily zručné ruce chytrých producentů. Začal zpívat teprve ve třinácti, to je rychlost vzrůstu. Pokud Mario byl ještě nedávno oblíbencem číslo jedna u amerických teenagerek, tak teď má smolíka. Chrisovi stačil pouhý singl "Run It!" a bylo hotovo. Bezejmenný debut po půl roce od vydání doputoval i do našich končin, úvodem stačí říct, že to je větší nuda než právě Sámerova dvojka "Break The Silence".

"Run It!" zabodovalo a na desce jej naleznete hnedle dvakrát. V jakémsi na závěr umístěném remixu dokonce hostují Bow Wow a Jermaine Dupri. Tenhle track není na desce zrovna nejlepší, nebo jsem nepojedl dosti vtipné kaše, abych rozpoznal, proč to tak zabodovalo a letělo v amerických rádiích. To už se lépe povedl druhý singl "Yo (Excuse Me Miss)". Něco málo podobně laděných tracků rozvíří jinak relativně stojaté vody, třeba "Gimme That" nebo bonusová záležitost "So Glad" - ta atakuje mety zlatého hřebu. Amíci mohou jen tiše závidět, že Evropa má mezi bonusy nejlepší track alba.

Chris evidentně vsadil na notnou porci oplodňováků. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby si většina z nich nebyla podobná jako vejce vejci. Jeho hlasový rozsah ještě není v jeho věku tolik rozvinutý, takže v něm ani nemá co předvést, a doprovodní vokalisti působí doopravdy jen jako roští. Něco málo z celkové šestnáctky skladeb ale dokáže zaujmout. Jen jaksi nejde na rozum, proč všichni chtějí na debut naházet kvanta věcí, a to i věcí hrubé prázdnoty. Zdejším typickým příkladem je katastrofa jménem "Poppin'" nebo závěrečná "Thank You" se samplovaným aplausem, který působí dost okatě. Z pomalých kousků nadprůměrně zaujme "Winner", hodně přeslazená "Is This Love?" nebo dvojice "Just Fine" a "Say Goodbye". Ale to je na skoro hodinu všední nudy přece jen málo.

Něco v něm je, image gentlemana evidentně zabrala, ale ta deska je zbytečně protáhnutá o neobjevnou vycpávku. Pokud si libujete v mladé krvi nastupující generace r'n'b stars, jejichž věková hranice leze pod osmnáct, budete spokojeni. Ale pokud přece jen čekáte něco vyzrálejšího, tak v případě Chrise Browna je potřeba si počkat tak na třetí desku, pokud tedy na ni vůbec dojde.